ADIMLAR İSTANBUL DERGİ FUARINDA

ADIMLAR İSTANBUL DERGİ FUARINDA

ADIMLAR İSTANBUL DERGİ FUARINDA

İstanbul Sirkeci Garı’nda gerçekleştirilen ve bu sene altıncısı yapılan Türkiye Dergi Fuarı’nda ADIMLAR olarak biz de varız!

Fuardaki standımızda yoğun ilgiyle karşılandık.

Özellikle üniversite gençliğinin ilgisi muhteşem… Kumandan’ın Konferansı ve ADIMLAR’ımız çerçevesinde yaptığımız sohbetlerde görüyoruz ki, gençliğin gözleri Kumandan’ın üzerinde ve Kumandan’ı takip ediyorlar. Kumandan’ı soruyor, Kumandan’ı merak ediyor ve anlamaya çalışıyorlar. Bizde ADIMLAR olarak gençliğe, Kumandan’la arasında bir köprü olabilmekten dolayı mutluyuz.

ADIMLAR’ı Ziyaret

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul milletvekili adayı Birol Aydın, parti teşkilatından kalabalık bir arkadaş grubuyla standımızı ziyaret ettiler.

Dergimize yapılan bombalı saldırıdan haberdar olduklarını ve takip ettiklerini bildiren Sayın Aydın’la gayet samimi bir hava içinde geçen sohbetimizde, Batı ve Batı işbirlikçilerine karşı ortak tavır alınması konusu üzerinde fikir birliği içinde olduğumuzu da müşahade ettik. Kendisine, Meclis’te doğruları haykıracak kendisi gibi şahsiyetli insanları görmekten memnun olacağımızı ifade ettik. Kendisine dergilerimizden hediye ettik. Sayın Aydın, gayet samimi hislerle, “Allah sayınızı artırsın!” duasıyla standımızdan ayrıldı.

1

Hizbut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı ve Köklü Değişim Dergisi Yazarı Sayın Mahmut Kar da standımızı ziyaret ederek, destek mesajlarını ilettiler. Kendisiyle iktidarın Müslümanlara karşı gayrı samimi tavırları ve devam eden hukuk cinayetleri üzerinde konuştuk. AKP iktidarı, kendileri söz konusu olduğunda ne hukuk, he kanun, ne mahkeme demeden istediklerini elde etmek için her şeyi yaparlarken, söz konusu Müslümanlar olduğunda, işi kanunlara, mahkemelere havale ediyor. Müslümanlar hâlâ cezaevlerinde esir tutulmaya devam edilirken, diğer taraftan da yeni tutuklamalar, silahlı örgüt denilerek cezaevine konulanlar oluyor. Sayın Kar da kendisine hediye ettiğimiz dergileri alıp, şehidimize rahmet dileyerek standımızdan ayrıldılar.

3

Herkese açık olan fuarda, takipçilerimiz dergimizin bütün sayılarına ulaşabilirler.   Fuar, Pazar günü de devam edip, Pazar akşamı bitecektir.

5

6

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: