ÖZGÜR MUSUL’U İŞGAL SALDIRISI

ÖZGÜR MUSUL’U İŞGAL SALDIRISI

Önce adını doğru koyalım: Bu bir işgal saldırısıdır…

36 Ülke Musul savaşında yer alıyormuş. Başını Amerika’nın çektiği Haçlı-Yahudi koalisyonuna dahil olan Şiî-Kürtçü çeteler Müslüman Musul halkına direnmeden topraklarını kendilerine teslim etmesini istiyorlar. Öyle ya! Onlar “işgale karşı direnmek nedir?” bilmeyen, 2003 Saldırısıyla evinin-vatanının kapısını düşmana içeriden açan, bu toprakların yüzkarası çeteler.

IŞİD’in, işgalci Rafızî ve Etnik Kürtçü çetelere karşı düzenlediği ilk savunma saldırıları sonrasında, Irak Nakşibendi Erkekler (Erler) Ordusu yayınladığı bir bildiri ile bu silahlı işgalci çetelere karşı vatanlarını kanının son damlasına kadar koruyacaklarını açıkladı.

Bütün cepheleriyle birleşmiş olan Musul halkı bu işgalci çetelere karşı Kurtuluş Savaşı verirken, elbet bildiği düşmanını ve dostunu tekrar dünyaya tanıtmış oldu. Irak işgal edilirken Amerikan Terör Örgütü ile birlikte milyonlarca Müslümanı acımasızca katleden, kadınlarının namusunu kirleten ve mallarını yağmalayan bu çeteler, Irak Devleti’nin meşru lideri Saddam Hüseyin’i şehit ederken kendilerinden oldukça emindiler. Öyle ya “Arkamızda Amerika ve Batı gücü var!

Ama bugün yine görüyoruz ki vatanı işgale uğrayıp zillet içerisinde bir hayat yaşamaktansa, Din-Vatan-Millet için izzetle istiklâlini Kurtuluş Savaşı’nda arayan Arap kardeşlerimiz hala dipdiri. Onlardan bazıları da işgalcileri toptan cehenneme göndermek için can atarak şehadete koşuyorlar.

Musul sokaklarında Nakşibendi Erleri ellerinde silah, yedisinden yetmişe Emperyalist haçlı çetelerini ve kuklalarını bekliyor.

İşgalcilerin o sefil hayatlarına olan sevgilerinden çok daha fazla haysiyetli bir ölümü seviyorlar; ev-yuva-vatanları için…

Ya zillet içerisinde yaşamak yada izzetli bir ölüm diyerek.

Musul’da başlayan bu alçak işgal saldırı bütün dünyanın gözleri önünde gerçekleşiyor.

Musul’u işgal eden ABD-AB-Şiî-AKP destekli Etnik Kürtçü şer ittifakının suçu bir yana, Musul halkını yalnız bırakan, susan, seyreden herkes bu işgalden ve katliamlardan sorumludur.

Zafer, tabiî ki Allah’a inanan ve böylece Vatanı için Milletçe Kurtuluş Savaşı verenlerin olacaktır!

Nakşıbendî Erkekler Ordusu, IŞİD (İslam Devleti) ve diğer farklı unsurların da dahil olduğu Arap Milli Cephesi’nin ortaya koyduğu direnişte zaferi müjdeleyen son haberler şunlar:

Dün düzenlenen 13 fedâ eyleminde yüzlerce işgalci çete mensubu öldürüldü. Öyle ki IŞİD tarafından düzenlenen bu eylemlerden sadece birinde, bütün motivasyonu Ehl-i Sünnet Arap erkekleri işkencelerle katletmek, kadınlarının namusuna kastetmek olan 70 Şiî şövenist cehenneme yollandı.

Musul’un doğusundaki 7 köy’ün kontrolü de tekrar Arap Millî Cephesi’nin eline geçti.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: