KADIN CİNAYETLERİNİ ÜRETEN SİSTEM

KADIN CİNAYETLERİNİ ÜRETEN SİSTEM

Kadın cinayetlerini işleyen her defasında bir manyak. Bu kadar manyağı üreten, içinde yaşadığın düzen. Bu düzeni ayakta tutmak için canla başla uğraşan sen.

O tanımadığın kadının ölümünde suç zincirinin baş halkası maalesef sensin. Manyakların babası!

Sağ da sol da bu dilden anlamıyor. Solcular istiyor ki, sokaklarda çıplak gezsin, istediğiyle çiftleşsin, ama manyak üremesin. Böyle bir dünya yok.

Sağ da istiyor, her türlü çirkefin, ahlâksızlığın üstüne post serip namaz kılsın ve her şey yoluna girsin. Böyle bir dünya da yok.

Dünyanın bir kanunu var: Ne ekersen onu biçersin. Buğday eksersen buğday biçersin. Arpa ekersen arpa biçersin. Hiçbir şey ekmezsen toprakta sadece arsız otlar biter. Arsız otlar niye bitiyor diye ağlamana kayıtsız. Suçlusu sensin. Sen toprağı sürmeyi, ekmeyi, biçmeyi, sulamayı bildin mi? Ona yeni bir düzen vermeyi anladın mı? Ondan ne halka verim beklersin. Sen toprağa nasıl bakarsan toprak da sana öyle bakar.

Bir bakın: İnsanları cinnete sürükleyecek her şey var. Her türlü adaletsizlik, çarpıklık. Düzen yanlısı basın hâlâ tepede kim eksi sevgilisini yeni sevgilisyle aldattı haberleri yapıyor. Güya muhalifler de alternatif sosyeteleriyle halkı aşağılamanın, onların mahrumiyetlerini gözüne sokmanın kibrini üretiyorlar. Bu düzende cinnet ve cinayet olmayacak da nerede olacak? Olmuyorsa sorun var: Hayatiyet belirtisi kalmamış!

Doğal olan oluyor. Beklenen oluyor. Şaşırtıcı değil, sürpriz değil. İnsanları cinnete sürükleyen sebepler her gün bol keseden topluma boca edilirken, bu sebeplerin cinnet sonuçları doğurması kimseyi şaşırtmasın. Beleşten kızgınlık numaraları yapmayın. İki gün sonra unutacaksınız.

Sorunlar basit değil. Onların basit çözümleri yok. Sen 5816’ya kaldırtmayı başar, yanına da hilafeti ekle; sadece bu sorunların hiçbirinin azalmadığını, her gün daha artmaya devam ettiğini görürsün.

Büyük Doğu-İbda yoksa İslâm inkılâbı yoktur. İslâm inkılâbı yoksa çözüm yoktur!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d