BİYO FEODALİZM – MEDİKAL DERİN DEVLET

Ayhan SÖNMEZ

TED (İngilizcesi, Technology, Entertainment, Design… Türkçesi, Teknoloji, Eğlence, Dizayn), her iki senede bir Kaliforniya, Monterey’de düzenlenen bir konferanstır. Bu konferansın varoluş amacı, farklı alanlardaki ileri derecede bilgi sahibi kişilerin bilgi alışverişine zemin oluşturmaktır. (WİKİPEDİA)

Mart 2015’de Bill Gates TED konuşmasına davet edildi. Elinde bir grip virüsü numunesi ile sahneye çıktı ve dedi ki:

– “Zamanımızın en büyük felâketi buna benzeyecek. Hayatı gerçekten tehdit eden füzeler değil mikroplardır!”

26 Mart 2020; Korona salgınının zirve yaptığı dönem, WIPO (Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü) Microsoft’a bir patent verdi. Patentin ismi: WO.060606… Ne ile ilgiliydi bu patentin konusu?

Bir kullanıcıya verilen bir görevle irtibatlandırılmış “insan vücudu aktivitesinin” kripto para sisteminin madencilik sürecinde kullanıldığı gibi kullanılabileceğini beyan ediyor.

WO.060606 numaralı patent sahibi, özetle, zihin ve bedenlerimiz üzerinde fikrî mülkiyet iddiasında bulunuyor ve tahakküm kuruyor. Bu tahakküm emekleme aşamasında değil, çok ileri seviyelere ulaşmış durumda..

Bir diğeri Feodal Elon Musk, SpaceX uydularını biz daha hızlı PC oyunları oynayabilelim diye mi yolluyor? Veya şu rezil dünyanın manzarasını daha net pikseller ile izleyebilelim diye mi? SpaceX tek seferde uzaya 143 uydu gönderdi. Yörüngede 1000 den fazla uydusu bulunuyor. Bunların “insan vücudu aktivitesi”ne tahakküm olduğu aşikâr değil mi?

Ayrıca büyük toprak da alıyorlar, İyilik Meleği pozlarındaki Bill Gates, yalnızca ABD’den 1 milyon 100 bin dönüm toprak aldı. Bill Gates ayrıca GDO’lu (Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar) tohum üreten devasa Monsanto firmasının ortağıdır…

Bill Gates’in toprak aldığı yerler arasında Afrika ve Türkiye de bulunuyor.

Kurulan organizma açıkça Medikal Derin Devlettir!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: