AKP İNCİRLİK’TEN YOL VERİYOR VERİYOR, ABD NÜKLEER SİLAHLARLA VURUYOR!

AKP İNCİRLİK’TEN YOL VERİYOR VERİYOR, ABD NÜKLEER SİLAHLARLA VURUYOR!

Terörist ABD, geçen Kasım ayında Suriye’deki IŞİD hedeflerini seyreltilmiş uranyumla (DU) vurduğunu kabul etti… Amerika’nın, 2003 Irak işgali sırasında Irak’ta seyreltilmiş uranyum mühimmatı (DU) kullandığı araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştı. Bunlar süreci takip edenler için malumun ilanıydı şüphesiz.

Sputnik’de yer alan habere göre, raporlarda ABD’nin 2003’te Irak’ta ABD’nin A-10 tarzı jetler kullanarak yaptığı hava saldırılarında bin 116 kez otomobil, kamyon ve askeri pozisyonlar gibi ‘yumuşak hedef’ olarak tarif edilen noktalara DU silahları kullandığı bildirilmişti. Söz konusu rakamların gerçeklerin binde birini dahi göstermediğini ve “yumuşak hedef”ten kastın ise, masum insanlarımızın içerisinde bulunduğu araçlar ve binalar olduğunu göz önüne alırsanız, Barbar Batı Saldırganlığı’nın çapı hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

Öyle ki 5 milyondan fazla masum Irak’lının soykırıma tabi tutularak katledilmesiyle bugün de devam eden bu saldırılar halen sürdürülmekte. Dün açıklama yapan Pentagon sözcüsünün, Irak ve Suriye’de DU(Kimyasal Silah) kullanımına yönelik herhangi bir kısıtlama getirmediklerini belirtmişti.

 

DÜŞMALIĞIN BÖYLESİ!

Oakford’un Twitter hesabından duyurduğuna göre, ABD Terör Örgütü’nün Merkez Komutanlığı (CENTCOM), 20 Ekim tarihinde DU kullanımını doğruladı.

CENTCOM, 18 ve 23 Kasım 2015 tarihlerinde Suriye’de DU içeren mühimmatın kullanıldığını söylerken, bunun nedenini “hedeflerin doğası gereği” olarak açıkladı.

Dikkat: HEDEFLERİN DOĞASI GEREĞİ!

İslâm Beldelerini, sonuçları yüzyıllar ve nesiller boyunca etkileyecek şekilde kimyasal-nükleer silahlarla bombalayarak kalıcı hasarlar veren Terör Örgütü Amerika’nın, Ehl-i Sünnet Arap kardeşlerimizi hedef almalarındaki sebeb; Haçlı-Yahudi işgâli karşısında “doğaları gereği” İslâm adına vatanlarını savunup cihad etmeleri, yılmadan Kurtuluş Savaşı‘nı sürdürmeleri…

Özellikle 2003 Saldırısından beri devam eden bu terör saldırılarının merkezi ise, İncirlik Terör Üssü… BOP Eş Başkanı Erdoğan-AKP Hükümeti tarafından verilen yasadışı izinlerle İncirlik’i Müslümanları katletmek için kullanan katil ABD, bu katliamlarını bugün de KİMYASAL silahlarla sürdürmekte… Üstelik bunu büyük bir pişkinlikle açıklamaktalar.

Şu unutulmamalıdır ki, İncirlik, Terörist Amerika’nın katliam üssü olmaya, AKP de Haçlı katliamlarının işbirlikçiliğine devam etmektedir. Bu çerçevede, Erdoğan’ın Misak-ı Milli’den bahsetmesinin, masum Irak halkına hiçbir pratik faydası olmayan hamasetle sözler sarf etmesinin, Amerika çıkarlarına hizmet etmekte olduğu gerçeğini örtemediği ortadadır.

Haçlı-Yahudi Koalisyonu’nun sizin refakatinizde masum Iraklı kardeşlerimize Kimyasal-Nükleer Silahlarla İNCİRLİK’ten saldırdığı gerçeği ortadayken, en azından çenenizi kapayın.

Ahmet ÖLÇÜLÜ

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: