AMERİKA CİNNET MEDENİYETİ

AMERİKA CİNNET MEDENİYETİ

AMERİKA CİNNET MEDENİYETİ

Haçlı terörist Amerika’nın Maryland eyaletinde bir lisede silahla ateş açan kişi iki öğrenciyi yaraladı. Olay sırasında yaralanan saldırgan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Saldırganın okulda görevli polis tarafından vurulduğu kaydedildi.

Şerif sözcüsü olayda saldırgan dâhil 3 kişinin yaralandığını belirtti. Sözcü Julie Yingling olayda can kaybı olmadığını kaydetti. Yaralıların hastanede tedavi altında olduğu kaydedildi.

Ancak bir süre sonra saldırganın hayatını kaybettiği belirtildi.

SERİ PATLAMALAR DEVAM EDİYOR

Teksas eyaletinin San Antonio kentinde kargo dağıtım firması FedEx’in deposunda bir paket içindeki bomba patladı. Yetkililer, bu bombanın, Austin kentinde ardı ardına yaşanan patlamalarla bir bağlantısı olup olmadığını araştırıyor.

San Antonio’daki patlamada bir kişi yaralandı.

Patlayan paketin teslimat adresinin, diğer patlamaların yaşandığı Austin kenti olduğu hakkında bilgiler var.

Pazar günü Austin’de yaşanan dördüncü patlamanın gizli bomba düzeneğiyle meydana geldiği belirtildi. Polis bu ay içinde kentin farklı bölgelerinde üç kez gerçekleşen patlamalarla sonuncusu arasındaki bağlantıyı araştırıyor.

Austin’de ilk patlama 2 Mart’ta kentin kuzey doğusundaki bir evde paket içindeki bombanın patlamasıyla meydana gelmişti. 39 yaşında bir erkek patlamada hayatını kaybetmişti. 12 Mart’ta ise kentin daha güneyinde iki paket bombanın patlamasıyla 17 yaşında bir genç ölmüş, gencin annesi ve 75 yaşındaki başka bir kadın ise yaralanmıştı. Üçüncü patlamada ise 20’li yaşlarında iki erkek yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı. Polis yaralıların hayati tehlikesi bulunmadığını aktarmıştı.

Polis, üç patlamanın da birbiriyle bağlantılı olduğunun sanıldığını bildirdi. Polis, bomba içeren paketlerin kurye ya da kargoyla ulaştırılmadığını ancak gece vakti evlerin kapısına bırakıldığını sanıyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: